Укр | Рус
Новинки
Популярні товари

Інтернет-магазин ZYABKIN™

Близько 20 років компанія ZYABKIN стійко лідирує на вітчизняному ринку техніки. Щорічно вона укладає левову частку угод, активно конкуруючи у всіх цінових сегментах.

ZYABKIN пропонує сертифіковану продукцію від провідних виробників техніки: НВА Коренево, КЕАЗ, ЕМЗ “ЕТАЛ”, ПАТ “Мегомметр”, borsan , BUKO , ЮжКабель, Eaton, Promfactor , ZUBR , IEK, Lezard, DeLux, Elmar, ENERLIGHT, STENSON, Feron, Global, Білмакс, МЕТ-АЛ, Термофіт, VI-KO, LEDEX, Electro Hause, Каблекс, Мастер-Кабель, Pro'sKit, ENSTO, ВАТ "Завод ГТВ", ВАТ "ЯЗГТВ", ТОВ "Київгума", Патон, ТОВ Сигнал-плюс, Miol, MAXUS, VIDEX та ін.

У широкому асортименті ZYABKIN представляє:

• Світлотехніку;

• Низьковольтні/високовольтні апарати;

• Кабельно-провідникові продукти і системи укладання;

• Щитове, а також і електровстановлювальне обладнання;

• Монтажні пристосування;

• Електроізоляційні матеріали і засоби захисту;

• Системи опалення та нагріву;

• Зварювальні установки;

• Інструменти і товари для дому.

 

Компанія ZYABKIN офіційно в рамках нормативно-правового поля займається дистрибуцією сертифікованої продукції, яка в повній мірі відповідає світовим і вітчизняним стандартам якості.

 

ZYABKIN ─ надійний партнер

 

ZYABKIN ─ провідний український постачальник, який протягом багатьох років співпрацює без посередників з найбільшими вітчизняними і зарубіжними компаніями. Це дозволяє нам виходити на ринок з унікальними ціновими пропозиціями.

Логісти ZYABKIN продумали і реалізували унікальні схеми роботи, які дають можливість нам виключити всі зайві маркетингові витрати і пропонувати продукцію за ціною, яка поза конкуренцією на вітчизняному ринку. У нас ви не знайдете випадкових виробників і товарів з сумнівною репутацією. Ми гарантуємо якість, тому що працюємо тільки з авторитетними організаціями.

Компанія ZYABKIN володіє власним автопарком, обладнаними складськими приміщеннями, роздрібним залом, відділом збуту і доставки, а також інтернет-магазином zyabkin.com.ua. Асортимент товару величезний, тому вибрати самостійно часом дуже важко. У нас працюють провідні галузеві фахівці, які в будь-який час можуть надати кваліфіковану допомогу покупцеві.

Наша мета ─ плідна співпраця! Постійні покупці ZYABKIN цінують час і гроші, вони вважають за краще безкомпромісну якість, надійність і бездоганний сервіс.

 

ZYABKIN: бізнес-концепція

 

З 1999 року компанія ZYABKIN динамічно розвивається, тому що дотримується правильної концепції, в основі якої:

 

✔ Клієнтоорієнтація;

 

До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід і дотримуємося всіх норм конфіденційності. Наші фахівці створили універсальний інтернет - ресурс zyabkin.com.ua з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і простий навігацією. Тут в пару кліків в будь-який час можна знайти і придбати необхідний товар або отримати професійну консультацію.

 

✔ Вигідні партнерські угоди, що дозволяють розширювати і оновлювати асортимент продукції;

 

Наприклад, в минулому році ми налагодили поставки низьковольтної апаратури НВА Коренево, розширили асортимент: світильників VIDEX, електротехніки КЕАЗ і кулерів для води HotFrost.

 

✔ Дотримуємося лояльної цінової політики;

 

На ZYABKIN діють бонусні програми, сезонні знижки та акційні пропозиції.

 

✔ Вважаємо за краще гнучку систему оплати;

 

Ми допускаємо готівковий і безготівковий розрахунок, а також використовуємо популярні схеми «Гарантовані платежі».

 

Переваги інтернет-магазину zyabkin.com.ua

 

Давно минули ті часи, коли для того щоб придбати першокласну техніку доводилося бігати по магазинах або мати «зв'язки» у відділах постачання. Тепер досить клікнути zyabkin.com.ua і через пару днів техніка з'явиться на порозі вашого офісу, складу, магазину або будинку. Зручно, просто і надійно!

Завдяки цьому, такі інтернет-магазини, як zyabkin.com.ua, стають сучасними лідерами торгового простору, гарантуючи своїм клієнтам бездоганний сервіс, відмінну якість товару і повну безпеку.